Hírek

Elérhetőségek

- ÁLLÁSPÁLYÁZAT

KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 70934
Intézményi iktatószám: ORG/138-5/2024.

ÁLLÁSPÁLYÁZAT
ORGOVÁNYI POLGÁRMESTERI HIVATAL
Orgoványi Polgármesteri Hivatal
pályázatot hirdet Közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében
Gazdálkodási ügyintéző
Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Az önkormányzat gazdálkodásával kapcsolatos pénzügyi-számviteli feladatok ellátása az ASP szakrendszerben; költségvetési tervezés és közreműködés a rendelettervezet elkészítésében; gazdálkodással összefüggő szabályzatok karbantartása; előirányzatok felhasználásának ellenőrzése és módosítása; éves beszámoló készítése; könyvelés; állami támogatások igénylése és elszámolása; vagyongazdálkodási feladatok; pályázatok benyújtása és elszámolása; működési engedélyek, szerződések; szolgáltatási szerződések előkészítése, nyilvántartása; közbeszerzési terv készítése; közreműködés a leltározásban és selejtezésben; az eAdat rendszerben, ÖNGM rendszereben és az ebr42 önkormányzati információs rendszerben gazdálkodást érintő értesítések nyomon követése; az önkormányzat és az intézmények alapító okirat változásaival kapcsolatos, valamint a hozzá tartozó törzskönyvi nyilvántartás aktualizálása; adatszolgáltatások és jelentések végzése a jogszabályokban meghatározottak szerint.

Betöltendő állás szakmacsoportja: gazdasági

FEOR besorolás: 3611 Pénzügyi ügyintéző (a pénzintézeti ügyintéző kivételével)

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Gazdálkodás/logisztikai/pénzügyi

Betöltendő állás jogviszonya: Közszolgálati jogviszony (Kttv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, Általános, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Orgovány

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): A pályázat benyújtható személyesen Orgovány Nagyközség Polgármesteri Hivatalában (6077 Orgovány, Molnár G. u. 2.), postai úton vagy elektronikusan a jegyzo@orgovany.hu e-mail címre. A pályázati kiírással kapcsolatban további információt dr. Kiss Nikoletta jegyző nyújt a 76/591-981 vagy 76/591-980-as telefonszámon.

A munkáltató 6 hónap próbaidőt köt ki.

Feltételek, Előnyök

Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

- Büntetlen előélet
- Cselekvőképesség
- Magyar állampolgárság
- Vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása
- Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

- 4. Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés szakma - középfokú szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség,
Egyéb végzettség, 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. melléklet 19. pontja szerinti végzettség, mérlegképes könyvelő

Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): 2

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:

- regisztrált mérlegképes könyvelő
- felhasználói szintű MS Office alkalmazás
- 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. melléklet 19. pont szerinti végzettség

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Nem
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Igen

Egyéb pályázati előnyök:

- ASP rendszer ismerete

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

- motivációs levél
- fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján
- Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
- Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
- végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.08.21. 00:00

A pályázat elbírálásának módja: A benyújtott pályázatokat a jegyző bírálja el. A formailag és tartalmilag hiánytalan pályázatot benyújtók személyes meghallgatáson vesznek részt. A pályázat kiírója az eredménytelenné nyilvánítás jogát fenntartja.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.08.30. 00:00

A pályázati kiírás további közzétételének helye: Orgovány Nagyközség Önkormányzat hivatalos honlapja: https://orgovany.asp.lgov.hu/

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.09.01.

Publikálás tervezett időpontja: 2024.06.24.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály alapján a pályázatot kiíró szerv felel.